شرایط زندگی انسان چگونه بهتر یا حتی بدتر میشود ؟؟

مراقبرا میسازد

همانگونه که در عبارت معروف بالا میخوانید زندگی ما همان سرنوشت است که ما آن را با افکارمان خلق میکنیم, اما چیزی که مهم است و شاید برای خیلی از ما به حد کافی روشن نشده این است که افکار چگونه ساخته میشوند ؟ درک و  آگاهی از پاسخ این سوال به ارتقا کیفیت شما د تمام ابعاد کمک بزرگی میکند.

و اما افکار… در واقع افکار ما عمدتا چیزی جز دیده ها و شنیده ها نیستند یا حتی بهتر است بگوییم عبارات یا کلماتی که برای ساختن تصویر ذهنی یک مفهوم از آن استفاده میکنیم. ( مثال : من سالم هستم , من بیمار هستم )

به شکل ساده و خلاصه به این نتیجه میرسیم که تمام شرایط زندگی یا همان سرنوشت ما چه خوب و چه بد ( از ثروت و فقر گرفته تا شادی و غم و… ) همه و همه از طریق عبارات و کلمات خوانده و شنیده و گفته میشوند سپس همین کلمات بر اثر تکرار در زمان به فکر و باور ( کانون توجه ) تبدیل میشوند پس از آن به گفتار , رفتار , عادت ,  شخصیت و در نهایت سرنوشت یا همان شرایط زندگی مارا میسازند.

اگر تا کنون متوجه شده باشید شما برای تغییر زندگی خود در آغاز و ابتدا باید افکار یا همان عبارات و مفهوم های موجود در ذهنتان را تغییر دهید و نه حتی گفتار و رفتارتان را که این کار را معمولا با روش هایی مثل خواندن کتاب یا عبارات تاکیدی یا پرسش سوالات یا نوشتن و … انجام میدهید .

در واقع نتایج بهبود کیفیت زندگی از طریق کمپین جهانی چرندُپرند نیز به همین صورت انجام میشود که به لطف الله ما توانسته ایم به روشی خلاقانه با بهره گیری از چندین تکنیک قدرتمند و معتبر جهانی و گردآوری آنها کنار یکدیگر, سبکی متمایز و فوق العاده را در اختیار شما هم نوعان عزیز قرار دهیم.

بر اساس علوم ذهنی اکثر ما انسانها بیشترین تاثیرات را از راه چشم و گوش بر روی ذهن و سپس زندگیمان میپذیریم و به همین علت خدمات ارزنده ما به دو شکل صوت و تصویر برای استفاده شما عزیزان طراحی و تولید شده است . در هر دو شکل شما با استفاده ی هر فایل در زمینه مورد نطرتان در واقع در حال انتقال عبارات بسیار قدرتمند برای پیشرفت در حوزه انتخابی خودتان هستید.

هر سطح از هر حوزه به صورت مستقل دارای ویژگی های خاص خودش است و باعث بهبود در کیفیت حوزه انتخابی شما میشود. به علاوه اینکه در سطوح بالاتر ویژگیهایی اضافه میگردد و سرعت و قدرت را افزایش میدهد.

تهیه فایلهای سطوح دو و سه مشروط به استفاده و نتیجه گیری از سطح یک میباشد که ما برای اعتبار بخشی به کمپین جهانی چرندُپرند و احترام به حقوق مخاطبین قابلیت عودت وجه پرداختی به هر دلیل را به مدت 3 روز قرار دادیم ( در این صورت دسترسی شما به سطوح دو و سه محدود میگردد و البته فایل سطح یک به عنوان هدیه ای ارزشمند از طرف سایت نزد شما باقی خواهد ماند .

فهرست