بخش مردمی

گنجینه

بر همه ما روشن است که عقل محدود آدمی هیچگاه نتوانسته به درک عظیم و عمیقی از حقایق زندگی برسد و خالق نامحدود و یکتا جهانی را آفریده که در همه ابعاد بی نهایت است. این بزرگی غیرقابل تصور است و از یک اتم تا بزرگترین کهکشان ها را در برمیگیرد. با این وجود انسان به عنوان کاملترین و پیشرفته ترین مخلوق همیشه سعی کرده همواره از هر طریقی به بی نهایت شدن نزدیکتر و نزدیکتر شود و به نوعی ثابت کند که اشرف مخلوقات است. به همین دلیل علوم پیشرفت میکنند , اختراعات وسعت میابند ,  کتابها نوشته میشوند , ایده ها تکامل میابند و ملیاردها ملیارد رشد و تغییر ذره ذره این عالم را دگرگون میسازد .

این بخش برای من اهمیت فوق العاده ای دارد زیرا هرروز از دانش و اطلاعات , ایده ها و نظرات , راهکارها و روش هایی که شما میدانید و دیگران نمیدانند سرشار میشود و به مرجع بزرگتر و کاملتر و معتبرتری از آگاهی های مفید تبدیل میشود . و این به معنای ساخت و توسعه پایگاهی از بینهایت روش برای کل جهان است

نتایج

شاید شنیده باشید که با جابجایی رکورد های ورزشی توسط قهرمانان , سایر افراد انرژی جدیدی را به جریان می اندازند و حالا رکورد های جدید را راحتتر و سریعتر جابجا میکنند , این ویژگی هر انسانی است که با مشاهده انجام هر کاری توسط شخصی دیگر باور انجام آن را آسانتر در خودش به وجود می آورد پس اینگونه نتایج تغییر میکنند بهبود میابند .

با توجه به نتایج مشاهده شده و همچنین پرسشهای به عمل آمده توسط افرادی که در مسیر همراهمان بودند و نیز بررسی علمی چندین باره روشهای به کارگرفته شده در فایلها , ایجاد و تجربه نتایج مثبت تر و بزرگرتر در هر بُعد از زندگی حتمی و قطعی است . واضح است که داشتن ایمانی مطلق به خودتان , به قدرتهای شگفت انگیزی مثل حافظه , هوش , بینایی , شنوایی , تجسّم , اراده و… و ایمان به فایلهای سایت نتایج شمارا بزرگتر میکند . با این وجود بر اساس سیستم یکسان مغز انسان ها , پیشرفت سایر اشخاص میتواند به عنوان محرکی قدرتمند باعث حرکت و موفقیتهای بیشتر ما شود.

به همین خاطر این بخش به طور ویژه برای ثبت پیشرفت افراد طراحی شده و نتایج حاصله ای که بر اثر استفاده از خدمات سایت چرندُپرند در زندگی شما ایجاد شده به صورت دائمی در دسترس تمام افراد قرار میگیرد. میتوانید این نتایج را در فواصل زمانی کوتاه مدت و بلند مدت به اشتراک بگذارید تا همه شاهد رشد و تکاملمان باشیم و مسیر موفقیت را سریعتر و صحیحتر بپیماییم .

فهرست